Autor Tema: Prvi "Info sastanak" o Info Sektor IT zadruzi - vaši dojmovi?  (Posjeta: 6929 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bernard Toplak

• upravitelj
  • Spol: Muški
    • Info Sektor
Poštovane dame i gospodo,

zahvaljujem svima koji ste prisustvovali našem prvom Informativnom Sastanku naše IT zadruge!

Na tom sastanku kao upravitelj pokušao sam sve vas pobliže upoznati s temeljnim idejama na kojima smo osnovali ovu zadrugu, njenim ciljevima i poslovnim mogućnostima koje će Info Sektor pružati svojim zadrugarima.
Isto tako obratio vam se i g. Marko Drenovački, direktor Microsoft Innovation Centra Varaždin

Bilo bi mi drago da ovdje napišete svoje dojmove, kritike ili pohvale vezano kako za sam sastanak, tako i za ideje i ciljeve same zadruge. Vidite li sebe u zadruzi? Imate li konstruktivne ideje i prijedloge?

Ukoliko se želite učlaniti više informacija pronaći ćete ovdje - Kako postati zadrugar - kako se učlaniti?
upravitelj Zadruge
Mobitel: 098 896 123   |   E-mail: upravitelj{@}info-sector.com   |   Skype: bernard_toplak

Offline azp

• novi forumaš
  • *
Re: Prvi "Info sastanak" o Info Sektor IT zadruzi - vaši dojmovi?
« Odgovori #1 : 18. Travanj 2011, 21:18 »
Budući da smo već ostvarili kontakt ovom prilikom ću samo pohvaliti inicijativu.

Offline Bernard Toplak

• upravitelj
    • Info Sektor
« Odgovori #2 : 18. Travanj 2011, 21:27 »
Budući da smo već ostvarili kontakt ovom prilikom ću samo pohvaliti inicijativu.

Da, hvala na vrlo konkretnom i konstruktivnom e-mailu. Za ostale ideje - forum je otvoren!
upravitelj Zadruge
Mobitel: 098 896 123   |   E-mail: upravitelj{@}info-sector.com   |   Skype: bernard_toplak

Offline Davorin

• novi forumaš
  • *
« Odgovori #3 : 19. Travanj 2011, 11:01 »
pozdrav.

također bih želio pohvaliti inicijativu.

iako će možda na početku iskusniji informatičari doći na svoje, nadam se da će i za nas ostale (s manje radnog iskustva) biti mjesta, ponajprije ako će biti organizirane radionice ili tečajevi usavršavanja na određenom IT području (ili kao što je bilo spomenuto, praćenje projekata pisanjem/proučavanjem projektne dokumentacije).

Offline slashcarebox

• novi forumaš
  • *
« Odgovori #4 : 19. Travanj 2011, 11:08 »
Pozdrav

Evo napokon ću moć proširti svoj krug klijenata sa načinom da ču moć izdati račun dok se učlanim u zadrugu tako da ću prestati Freelance-ati.. Nadam se, kad se to sve zajedno uhoda, da će mi zadruga omogućiti dovoljno posla da ne moram više krpati rupe u drugim firmama za nikakvu neknadu.  ;)

btw. dal mi može neko PM-at Skypat ili mailat neki kontakt od Marka sa Microsofta?

Hvala

IgorR

• Gost
« Odgovori #5 : 20. Travanj 2011, 09:52 »
Pozdrav!

Najprije sve pohvale za inicijativu, odnosno da je napokon netko svoje zamisli i sproveo u djelo. Samim prisustvom "info sastanak"-u i vašim izlaganjem, uvidio sam da imate jasan put kamo idete. Nadam se da će se okupiti puno istomišljenika, prije svega kvalitetnih ljudi, pa tek nakon toga profesionalaca, koji će sinergijski prokrčiti put ostalima koji će se priključiti kasnije. Nadam se da će biti puno razmjene informacija i tom implementacijom iz ostalih segmenata će se ljudi obogaćivati, idejama, znanjem, poznanstvima i financijama.

Nadam se da će se osnovati podružnice, Rijeka, Split, Osijek kako bi ljudi iz cijele Hrvatske bili u mogućnosti aktivno sudjelovati u razvoju INFO-SEKTOR IT Zadruge...
Samo poslovanje me trenutno ne interesira, jer sam svjestan da treba skupiti najprije dovoljno znanja i iskustva da bi se poslovi odgovorno izvršavali, pa u tom smislu  "uzeo" bi makar edukaciju koja će, uopće ne sumnjam, biti na visokom nivou!

Čim krene Rijeka, upadam :-)

Još jednom, sve pohvale Bernardu i ekipi! Samo hrabro naprijed!

Pozdrav iz Istre!

Offline Davorin

• novi forumaš
  • *
Odg: Prvi "Info sastanak" o Info Sektor IT zadruzi - vaši dojmovi?
« Odgovori #6 : 06. Svibanj 2011, 10:47 »
Da li mozda ima kakvih novosti vezano uz radionice za mlade i nezaposlene informaticare u organizaciji MS Innovation Centra Varaždin?

hvala

Offline Igor Novosel

• zadrugar
« Odgovori #7 : 06. Svibanj 2011, 15:01 »
http://varazdin.miccroatia.com/ ili ako imaš twitter kontaktiraj @micvz ( http://twitter.com/#!/micvz )

Offline Davorin

• novi forumaš
  • *
« Odgovori #8 : 10. Svibanj 2011, 12:24 »
hvala.

Offline Bernard Toplak

• upravitelj
    • Info Sektor
« Odgovori #9 : 14. Svibanj 2011, 18:05 »
Da li mozda ima kakvih novosti vezano uz radionice za mlade i nezaposlene informaticare u organizaciji MS Innovation Centra Varaždin?

hvala

Kao što ste mogli ćuti na Info sastanku, pripremamo u suradnji s Microsoft Innovation Centrom Varaždin predavanja iz područja razvoja u Microsoft tehnologijama, namjenjenog nezaposlenim osobama, a točni detalji biti će objavljeni uskoro.

Ujedno pripremamo i "Crash Course" s temom razvoja weba - obuhvaćat će tehnologije HTML, CSS i PHP/MySQL, te trajati cca  mjeseca. Detalji također vrlo uskoro.
upravitelj Zadruge

Offline Davorin

• novi forumaš
  • *
« Odgovori #10 : 18. Svibanj 2011, 13:44 »
pohvalano!

jedva cekam vise informacija!

lp